KONST / Litografier / Färglitografi 11721316
nr 1172 1316
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, signerad, motivet: 29x23
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 mars 2018
kl 20:11:29
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg